napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

01
03

Prawie 80% uprawnionych do głosowania mieszkańców Gminy Celestynów postanowiło nie brać udziału w referendum w sprawie odwołania wójta przed upływem kadencji. 

28
02

W wywiadzie dla regionalnej telewizji internetowej Linia tv (http://www.linia.tv/2013/02/referendum-w-celestynowie-mamy-wyniki-reakcja-wojta/) pojawiła się postać byłego radnego Henryka Floriańczyka.

27
02

Referendum się odbyło. Nieważne zresztą. Cała para poszła w gwizdek, a góra urodziła myszkę. W wiosennym błocie utopiono mnóstwo energii i pieniędzy.

22
02

Celestynów, 22 lutego 2013 r.

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY CELESTYNÓW!

Koniec kampanii referendalnej zamyka ten etap walki politycznej, który ma przekonać Was do jednej ze stron.

22
02

Stara Wieś, 19 lutego 2013 r.

Panie Henryku!

Pański osobisty interes, obywatelu nie ma z honorem zbyt wiele wspólnego, a przykłady z naszej historii honoru mówią, że nigdy nam nie pomógł, czyniąc spustoszenia w naszej ojczyźnie. Tym bardziej Pańskim honorem lub jego brakiem nie zbudujemy jedności w Gminie Celestynów.

22
02

Jak nieoficjalnie wiadomo Adam Malarz zeznał wczoraj przed sądem, że artykuł o stawkach za wodę i ścieki do zeszytu Inicjatywy Mieszkańców Gminy Celestynów napisał mieszkaniec naszej gminy - Adam Malarz.

22
02

O naszej gminie mówią już nie tylko w powiecie, ale i na Mazowszu.

22
02

Zapędził się Pan.

21
02

Oddalone pozwy Wójta Stefana Traczyka, to wynik zeznań A. Malarza i St. Celińskiego, którzy wskazali Henryka Floriańczyka jako źródło pochodzenia kolportowanych materiałów i zamieszczanych na stronach internetowych treści.

21
02

Pan Henryk Floriańczyk stał się w swoim mniemaniu trybunem ludowym. Głosi wszem i wobec swoje oczywiste prawdy o gminie, wójcie, lokalnej prasie w przede wszystkim o sobie. Taki świat wg Floriańczyka w odcinkach. 

19
02

Jest nam niezmiernie przykro, że były radny Henryk Floriańczyk tak niegodziwie zachowuje się poprzez  rozpowszechnianie pomówień pod adresem Wójta Stefana Traczyka.

18
02

Do napisania kilku słów dotyczących rzekomych nieprawidłowości w pracy Wójta Stefana Traczyka skłoniły mnie rozmowy z mieszkańcami Celestynowa.

17
02

Panie Wójcie po przeczytaniu Biuletynu bliżej nieokreślonej Inicjatywy Mieszkańców pytamy.

15
02

Mamy XXI wiek i technika rozwija się w zawrotnym tempie. Nie jest łatwo nadążyć za innowacyjnościami, jakie serwuje nam wszystkim postęp technologii i informatyzacji.

15
02

Taki wniosek nasuwa się po przeczytaniu krótkiego komunikatu Łukasza Winiarskiego. 

14
02

Zapewne wiele osób kojarzy moją postać z portali poświęconych gminie lub jej czołowym graczom.