napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

22
02

Stara Wieś, 19 lutego 2013 r.

Panie Henryku!

Pański osobisty interes, obywatelu nie ma z honorem zbyt wiele wspólnego, a przykłady z naszej historii honoru mówią, że nigdy nam nie pomógł, czyniąc spustoszenia w naszej ojczyźnie. Tym bardziej Pańskim honorem lub jego brakiem nie zbudujemy jedności w Gminie Celestynów.

22
02

Jak nieoficjalnie wiadomo Adam Malarz zeznał wczoraj przed sądem, że artykuł o stawkach za wodę i ścieki do zeszytu Inicjatywy Mieszkańców Gminy Celestynów napisał mieszkaniec naszej gminy - Adam Malarz.

22
02

O naszej gminie mówią już nie tylko w powiecie, ale i na Mazowszu.

22
02

Zapędził się Pan.

21
02

Oddalone pozwy Wójta Stefana Traczyka, to wynik zeznań A. Malarza i St. Celińskiego, którzy wskazali Henryka Floriańczyka jako źródło pochodzenia kolportowanych materiałów i zamieszczanych na stronach internetowych treści.

21
02

Pan Henryk Floriańczyk stał się w swoim mniemaniu trybunem ludowym. Głosi wszem i wobec swoje oczywiste prawdy o gminie, wójcie, lokalnej prasie w przede wszystkim o sobie. Taki świat wg Floriańczyka w odcinkach. 

19
02

Jest nam niezmiernie przykro, że były radny Henryk Floriańczyk tak niegodziwie zachowuje się poprzez  rozpowszechnianie pomówień pod adresem Wójta Stefana Traczyka.

18
02

Do napisania kilku słów dotyczących rzekomych nieprawidłowości w pracy Wójta Stefana Traczyka skłoniły mnie rozmowy z mieszkańcami Celestynowa.

17
02

Panie Wójcie po przeczytaniu Biuletynu bliżej nieokreślonej Inicjatywy Mieszkańców pytamy.

15
02

Mamy XXI wiek i technika rozwija się w zawrotnym tempie. Nie jest łatwo nadążyć za innowacyjnościami, jakie serwuje nam wszystkim postęp technologii i informatyzacji.

15
02

Taki wniosek nasuwa się po przeczytaniu krótkiego komunikatu Łukasza Winiarskiego. 

14
02

Zapewne wiele osób kojarzy moją postać z portali poświęconych gminie lub jej czołowym graczom.

13
02

Dla mnie to niepoważne, gdy kandydat na wójta zgłasza swe zamiary polityczne na portalu internetowym Adama Malarza.

12
02

Czytając biuletyn anonimowej inicjatywy mieszkańców, odnoszę wrażenie, że te teksty już gdzieś czytałam. Wielkimi recenzentami wydają mi się być Adam Malarz, Łukasz Winiarski i pan Felczyk. Wszyscy ze znanych stron. Szkoda, że nie mają odwagi podpisać się i wziąć odpowiedzialności za treść. 

11
02

W jednym z tekstów „Zrobieni w balona… a może w Bilona?” na stronie Pana Winiarskiego znalazłam następujące sformułowanie: „W roku 2012 mieszkańcy Celestynowa płacili jedne z najwyższych stawek za wodę i ścieki w kraju!”  

11
02

Ciśnienie jest duże, niektórzy go nie wytrzymują.

08
02

Jedną z charakterystycznych cech twórczości literatury wczesnego średniowiecza była jej anonimowość (Gesta Hungarorum, Chronica Boemorum, Chronica Polonorum zwana potocznie jako kronika Galla Anonima). Autor dzieła uważany był wtedy jedynie za pośrednika pomiędzy Bogiem a odbiorcą Pisma Świętego, a przekaz za bezimienną misję.