napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

18
02

Do napisania kilku słów dotyczących rzekomych nieprawidłowości w pracy Wójta Stefana Traczyka skłoniły mnie rozmowy z mieszkańcami Celestynowa.

17
02

Panie Wójcie po przeczytaniu Biuletynu bliżej nieokreślonej Inicjatywy Mieszkańców pytamy.

15
02

Mamy XXI wiek i technika rozwija się w zawrotnym tempie. Nie jest łatwo nadążyć za innowacyjnościami, jakie serwuje nam wszystkim postęp technologii i informatyzacji.

15
02

Taki wniosek nasuwa się po przeczytaniu krótkiego komunikatu Łukasza Winiarskiego. 

14
02

Zapewne wiele osób kojarzy moją postać z portali poświęconych gminie lub jej czołowym graczom.

13
02

Dla mnie to niepoważne, gdy kandydat na wójta zgłasza swe zamiary polityczne na portalu internetowym Adama Malarza.

12
02

Czytając biuletyn anonimowej inicjatywy mieszkańców, odnoszę wrażenie, że te teksty już gdzieś czytałam. Wielkimi recenzentami wydają mi się być Adam Malarz, Łukasz Winiarski i pan Felczyk. Wszyscy ze znanych stron. Szkoda, że nie mają odwagi podpisać się i wziąć odpowiedzialności za treść. 

11
02

W jednym z tekstów „Zrobieni w balona… a może w Bilona?” na stronie Pana Winiarskiego znalazłam następujące sformułowanie: „W roku 2012 mieszkańcy Celestynowa płacili jedne z najwyższych stawek za wodę i ścieki w kraju!”  

11
02

Ciśnienie jest duże, niektórzy go nie wytrzymują.

08
02

Jedną z charakterystycznych cech twórczości literatury wczesnego średniowiecza była jej anonimowość (Gesta Hungarorum, Chronica Boemorum, Chronica Polonorum zwana potocznie jako kronika Galla Anonima). Autor dzieła uważany był wtedy jedynie za pośrednika pomiędzy Bogiem a odbiorcą Pisma Świętego, a przekaz za bezimienną misję.

06
02

Czytam sobie codziennie forum „Ostrze” z ciekawości, a ostatnio dla zabawy. Dostarcza mi sensacyjnych informacji o manipulacji, wykorzystywaniu brudnej propagandy, stosowaniu  taktyki „brutalnego ataku” czyli oczerniania i przedstawiania Rady w złym świetle, karmieniu mieszkańców nienawiścią itp. Totalny spisek!

05
02

Szanowni Państwo,

Grupa kilku radnych zafundowała nam na półtora roku przed wyborami samorządowymi referendum w sprawie odwołania wójta.

04
02

Były wójt Gminy Celestynów Tomasz A. zaprzecza jakoby starał się o powrót na stanowisko wójta gminy.

02
02

 Za, a nawet przeciw! – tak krótko można podsumować list otwarty Tomasza Atłowskiego z ostatniego wydania Linii Otwockiej, skierowany do mieszkańców Celestynowa.

02
02

Serdecznie gratuluję panu Tomaszowi Atłowskiemu wyboru go na stanowisko zastępcy nadleśniczego w Nadleśnictwie Grójec. Wierzę, że będzie najlepszym z zastępców nadleśniczego spośród byłych wójtów gminy Celestynów.