napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

19
06

Brak absolutorium radnych dla wójta = najniższa pensja wójta w całym powiecie otwockim??? W oku bliźniego drzazgę widzą, a w swoim belki, nie dostrzegają??? Uprzejmie informujemy radnych z opozycji, że najbliższy okulista przyjmuje w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Celestynowie. Lekarz okulista przyjmuje bez skierowania!!!

Od pewnego czasu bacznie przyglądam się bliżej radnym… czy oni zasługują na takie ciepłe posadki i „wypasione” dietki??? Co za to kupują??? Jak żyją??? Co jedzą??? Zjawiają się w eleganckich garniturach z dobra metką na karku, noszą pantofelki z  włoskiej skóry i  ekskluzywną bieliznę zapewne od Calvina Kleina. Nie, nie, nie martwmy się! Stać ich na pewno! Cieszmy się, że mamy takie ikony mody. Przynajmniej godnie reprezentują najnowsze trendy w modzie, a my też na tym korzystamy bo dzięki temu zawsze wiemy jak ubierać się trendy – o ile NAS na to stać…

Na sesjach po niespełna dwóch godzinach obrad są zmęczeni, senni i rozkojarzeni,  dryfują między jawą a snem, nawet tytoniowe dotlenienie, nie pomaga w dotarciu do istoty załatwianych spraw. Ciągle nasuwa mi się pytanie, czy to jest „TYLKO” zmęczenie, czy może do perfekcji opanowany sen z otwartymi oczami, czy po prostu ograniczenia umysłowe logicznego myślenia??? Czy taka praca zasługuje na jakiekolwiek wynagrodzenie??? 

Ta nasza opozycja to banda oszustów i dlatego wszyscy trzymają się razem ale kiedyś to pęknie i wówczas wszyscy się dowiedzą w jaki szambie się taplali. Tu by się przydał ktoś spoza układów, ktoś kto po ewentualnej wygranej nie będzie miał "długu wdzięczności" dla kolegów i koleżanek  z grupy wzajemnej adoracji. Kandydat który ma jakąś wizję ale taką, nie tylko do wyborów.

P.S. Sprawiedliwość czeka za rogiem…

 

Cruzoe

◄ Wróć do poprzedniej strony