napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

08
08

Trochę się uśmiałem gdy przeczytałem na interii: „Bronisław Komorowski ocenia, że samorządy są coraz częściej polem partyjnych batalii toczonych m.in. za pomocą referendów ws. odwołania prezydentów miast. Komorowski zasugerował, że nie weźmie udziału w możliwym referendum w sprawie odwołania prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz - Waltz.

Najpierw Tusk, teraz Komorowski, kupują mój sposób na opozycję. Ale gdy w telewizji zobaczyłem, że Halicki kombinuje aby stwierdzić nieważność procedury zarządzenia referendum to mało nie spadłem z krzesła. Zdaje się, że spadający z platformy panowie bezczelnie zrzynają moje POmysły na oPOzycję.

A to przecież ja najpierw doprowadziłem do wygrania kampanii referendalnej wzywając moich zwolenników do niepójścia do urn. A teraz wygrałem przed Sądem Administracyjnym sprawę o unieważnienie uchwały w sprawie referendum. Ale Tusk, Komorowski i Halicki nie przeskoczą mnie nie chyba, bo teraz szykuję pozew przeciwko tym kilku radnym o zwrot pieniędzy jakie budżet Gminy Celestynów poniósł w związku z referendum. Oj będzie się działo ...

Zresztą na tym nie koniec. Mam coś jeszcze na deser: pozew przeciwko Wojewodzie Mazowieckiemu – przecież informowałem go, że uchwała w sprawie referendum jest przyjęta z naruszeniem prawa – teraz więc niech oddaje pieniądze obywatelom Celestynowa.

 

Pozdrawiam

Stefan Traczyk

Wójt Gminy Celestynów

 

 

PS. Kwiaty dla oPOzycji i pozdrowienia dla wielkiego POdziałacza Garlińskiego!

◄ Wróć do poprzedniej strony