napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

01
02

Według relacji Pana Feleczyka na „Ostrzu” , on i jego komisja to zespół specjalistów-finansistów godnych pozazdroszczenia przez państwowe struktury rządowe.

Radni dotknęli się do budżetu i… cud bez Wisły. „Uzdrowili” finanse Gminy. Wyręczyli skarbnika. Pokonali smoka. Cięcia w budżecie to żadne osiągnięcie, a w mniemaniu Pana Felczyka urosło do rangi bohaterstwa za które będą dziękować kolejne pokolenia. Czyżby takie właśnie szczegóły przez ostatni rok Pan Felczyk uzgadniał z mieszkańcami Gminy?

Puste stwierdzenie, że wydatki wzrastają i musi się to wiązać ze wzrostem dochodów, nie jest niczym odkrywczym. Nagród tez nikomu za to nigdzie nie dają. Nowych źródeł dochodów jakoś Pan Felczyk nie wskazał. A miało być tak prorozwojowo, odważnie, odpowiedzialnie. Ale prysło. Nonszalancja finansowa? Populizm czy zwykła niekompetencja?

Pan Felczyk posądzając Wójta o populizm, sam w oparach zazdrości autorowi artykułu „Ostatnia sesja” w Celestynce, również postanowił dać upust swojej pisarskiej twórczości. 

Pan radny próbuje wmówić wszystkim mieszkańcom, jakie to pokłady profesjonalizmu drzemią w grupie zdesperowanych radnych i jak bardzo się jeszcze rozwiną, tylko musza dojrzeć jak kurczak w jajku. Nie obrażając i nie tykając malutkiego ptaszka.

Obawiam się, że te wszystkie wycedzone frazesy to jednak kosztem mieszkańców Gminy promowanie samego siebie pod przykryciem „w trosce o dobro mieszkańców”.

Zamieszczanie na stronach coraz dłuższych wypocin kolejnych radnych upewnia mnie i wielu innych mieszkańców, że szumne slogany „ w trosce o dobro mieszkańców”, to jedynie kolejna odsłona każdego radnego, który jedynie swój ogonek chwali.

Antygona

◄ Wróć do poprzedniej strony