napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

13
02

Dla mnie to niepoważne, gdy kandydat na wójta zgłasza swe zamiary polityczne na portalu internetowym Adama Malarza.

Portalu, który zajmuje się „opluwaniem” wszystkich i wszystkiego – począwszy od mojej osoby i wędkarzy, a skończywszy na niepoważnych dyskusjach na temat wiary katolickiej. Ten portal to trochę taki celestynowski Palikot, w wersji light. Idąc tropem rozumowania Pana Adama Malarza, należy dodać, że Pan Henryk Floriańczyk (były radny) przy świadkach również zgłosił chęć swojego kandydowania na wójta. Jak znam życie, to jeszcze paru chętnych się zjawi – taki jest już urok Celestynowa :-)

Prawda natomiast jest taka, że gdyby ludzie poszli do referendum (co jest bardzo, ale to bardzo mało prawdopodobne), to głównym rozgrywającym będzie komisarz z namaszczenia Donalda Tuska. Ta grupa, jak widać od paru lat, raz zdobytej władzy z pewnością nie odda.

W 2014 roku odbędą się wybory samorządowe – więc spokojnie - Pan Łukasz, Pan Henryk i ktokolwiek bądź, może sobie startować na wójta.

Teraz Gmina Celestynów potrzebuje spokoju i zachęcam wszystkich aby nie iść na referendum – zresztą sam się nie wybieram.

 

Pozdrawiam

Stefan Traczyk

Wójt Gminy Celestynów

 

◄ Wróć do poprzedniej strony