napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

05
02

Szanowni Państwo,

Grupa kilku radnych zafundowała nam na półtora roku przed wyborami samorządowymi referendum w sprawie odwołania wójta.

Dziwi fakt, że ludzie którzy w ciężkich czasach kryzysu powinni liczyć każdą złotówkę, tak niegospodarnie szafują naszymi pieniędzmi z naszych podatków. Jednak i na co dzień nie wykazują się pomysłami na oszczędności poza cięciami w budżecie.

Wójt Stefan Traczyk od ponad sześciu lat roku jest oddany pracy w samorządzie na rzecz naszej społeczności. Widzimy jak pozytywnie zmienia się nasze najbliższe otoczenie, ile inwestycji jest wykonanych lub w trakcie budowy (drogi, kanalizacja, zwodociągowanie gminy, modernizacja szkół, rozbudowa przedszkola, orlik i inne boiska przy szkołach, plac zabaw, Internet , a także wiele imprez kulturalnych dla mieszkańców gminy). Można jeszcze długo wymieniać, bo efekty widać gołym okiem. Szkoda, że państwo radni wykreślili z budżetu budowę przedszkola w Celestynowie. Jednak to mnie nie dziwi to, to był ważny punkt w programie wyborczym Pana Stefana. Teraz można mówić, że nie zrealizował obietnicy. I o to radnym chodziło. Wójt Traczyk stoi na straży dobra mieszkańców, choć wiem, że w ten sposób nie raz narażał się na krytykę  i zmasowany atak.

Wszyscy wiemy, że można zawsze było zrobić więcej, ale... ,, jeszcze się taki nie narodził aby wszystkim dogodził”. 

Mieszkańcy Gminy Celestynów! Wybory są w 2014 roku, nie należy ulegać kłamstwom i sugestiom, że mamy wybór idąc na referendum. Chcę powiedzieć, że nie jest prawdą jakoby ludzie palili się do pójścia na referendum. To nieprawda, raczej są wściekli i mówią, że rozliczą w najbliższych wyborach tych, którzy tak niefrasobliwie narażają nas na koszty i pośmiewisko. Ufam w Waszą mądrość  i to, że w ten niedzielny dzień pozostaniecie w domach i miło spędzicie czas razem z Waszymi rodzinami. Wzywam Państwa do sprzeciwienia się obywatelskiego nieposłuszeństwa przeciw głupocie radnych. Ja mówię NIE dla referendum. NIE idę na referendum.

 

Stanisława Kobus

 

◄ Wróć do poprzedniej strony