napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

19
02

Jest nam niezmiernie przykro, że były radny Henryk Floriańczyk tak niegodziwie zachowuje się poprzez  rozpowszechnianie pomówień pod adresem Wójta Stefana Traczyka.

W ostatniej "publikacji" pan Henryk przekazał nam swoje obserwacje i uwagi dotyczące funkcjonowania Urzędu Gminy Celestynów. Pan Henryk był radnym 1,5 roku, w tym czasie odkrywając kolejne ,,afery i patologie”, jako funkcjonariusz publiczny i posiadając odpowiednie dowody, miał obowiązek z urzędu powiadomić odpowiednie organa państwowe.

Dlaczego do tej pory tego nie uczynił a jedynie ubiera swoje chore podejrzenia w sensacyjne newsy, wprowadzając nas mieszkańców w błąd. To, że nie powiadomił on żadnych organów kontrolnych świadczy tylko o tym, że takich nadużyć po prostu nie było.

Były radny Henryk Floriańczyk jak pisze w swoim wywiadzie sam niejednokrotnie stawiał się w sytuacji mającej znamiona korupcyjne, nieetycznie wskazując swoje firmy, które powinny wykonywać usługi dla Gminy, przyprowadzał własnych ,,ekspertów” podważając przy tym uprawnienia zawodowe innych oraz podejmując próby wpływania na obsadzanie stanowiska wicewójta. 

Panie Henryku, powiedział Pan wyborcom: ,,Nie spełniłem się do końca jako radny. Myślę, że na dzień dzisiejszy niewiele udało mi się zrobić. Wielu pewnie zawiodłem,(...). Z całego serca chciałbym przeprosić wszystkich, którym wyrządziłem jakąkolwiek krzywdę moralną, w szczególności urzędników i Wyborców całej Gminy”. Liczymy, że dzięki tym wnioskom nigdy już Pan nikogo nie skrzywdzi.

 

Mieszkańcy, wyborcy, urzędnicy

 

◄ Wróć do poprzedniej strony