napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

10
05

Autor zwany Anonimem - postać z towarzystwa Łukasza Winiarskiego albo nie chodził do szkoły, albo nie uważał na lekcjach, bo kompletnie nie rozumie słowa „dwulicowość”. A przecież można zajrzeć do słownika. Odsyłam, bo to swobodnie rzucone pojęcie nabiera jakiś nieznanych nikomu poza Anonimem znaczeń.

A zarzuty w sprawie tzw. "dwulicowości" są następujące: wójt stanął na zdjęciu obok prof. Koprowskiego, w roku 2009. Pytam, gdzie miał stanąć? Miał wyjść z kadru, czy w ogóle nie witać tego dnia Koprowskiego? Dalej Anonim zestawia to z tym, że wójt nie zgadza się na oddanie ziemi w Centrum Celestynowa stowarzyszeniu „Koprówka”. To ja grzecznie pytam, co ma jedno do drugiego? Owszem wójt nie zgadza się na oddanie 2 hektarów stowarzyszeniu, bo niby dlaczego? Przecież do odbudowy willi nie trzeba tyle miejsca. Po co stowarzyszeniu tyle ziemi? Co powiedzieliby mieszkańcy, gdyby Włodarz lekką ręką oddał za darmo kilkumilionowy majątek? Jak by wyglądał, gdyby stowarzyszenie następnie ziemię sprzedało po cenach rynkowych pod supermarket? Poza tym w zarządzie stowarzyszenia zasiada Izabela Filipowicz - Żaroń. Jak tak można? Będąc sołtysem i radną występuje o przekazanie majątku gminnego swojemu stowarzyszeniu? Anonim nie dość, że słaby z polskiego, to jeszcze udaje dziecko.

Z polecenia Anonima odrobiłam pracę domową, przeczytałam artykuł na stronie 10. Wynika z niego, że wójt popiera odbudowę „Koprówki”. I co w tym tak dziwi Anonima? Wójt popiera odbudowę, bo zawsze popierał i nie wycofał  poparcia. Tylko, że do inicjatywy  nie potrzeba dwóch hektarów ziemi oddanych za darmo. Cwaniakom powiedział „nie”.

 

ładowarkadonokii

 

◄ Wróć do poprzedniej strony