napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

22
02

Celestynów, 22 lutego 2013 r.

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY CELESTYNÓW!

Koniec kampanii referendalnej zamyka ten etap walki politycznej, który ma przekonać Was do jednej ze stron.

Staraniem opozycji było przedstawienie Wójta w jak najgorszym świetle. W swojej zapalczywości posunęła się ona do przekazywania Państwu nieprawdziwych faktów i  interpretacji rzeczywistości w sposób użyteczny dla siebie, lecz bez zachowania zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. Opozycja usiłowała zrobić to w sposób najgorszy z możliwych, stosując manipulację i propagując kłamliwe opinie, jednocześnie cytując powszechnie uznane autorytety. Wszystko pod hasłem dobra Gminy i jej Mieszkańców. W wielu kolportowanych  materiałach oczerniali nie tylko Wójta, ale również pracowników Urzędu Gminy.

Panowie: Floriańczyk, Winiarski, Malarz w obszernych zeszytach i opowiadaniach na stronach www chcieli dowieść, że tylko ich sposób oceny naszej celestynowskiej rzeczywistości jest słuszny i jedyny. Zawłaszczyli sobie prawo do narzucenia Wam swoich planów - wymiany urzędującego wójta na swojego kolegę. 

Demokracja uznaje wolę większości obywateli i to z Waszego wyboru zostałem po raz drugi Wójtem. Wypełniam swoje obowiązki rzetelnie zarządzając Gminą i realizując budżet, który cyklicznie ocenia pozytywnie Regionalna Izba Obrachunkowa, a opinii której opozycyjni radni nie zamierzali i nie zamierzają brać pod uwagę. Sami  przyznają z niechęcią, że nie można mi zarzucić łamania prawa. To wójt, nie rada bierze prawną odpowiedzialność za podejmowane decyzje i dlatego jestem obiektem ataku ludzi, którzy mając świadomość swojej bezkarności za nic mają sobie zdanie mieszkańców. A którym wydaje się, że można działać z pominięciem prawa.

Wierzę w Wasz rozsądek i poczucie własnej wartości, której nie dacie sobie odebrać dla zawiści i prywatnych interesów kilku radnych występujących w Waszym imieniu i  zmuszających Was do brania udziału w tym kosztownym, niepotrzebnym zamieszaniu. 

 

                                                                Wójt Gminy Celestynów

                                                                /-/ Stefan Traczyk

 

◄ Wróć do poprzedniej strony