napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

27
10

W czasie mojej kampanii do Parlamentu Europejskiego moje pierwsze spotkanie w Celestynowie było jednym z najlepszych. Państwa uwagi, spostrzeżenia i oczekiwania były dla mnie cennym świadectwem Waszych odczuć i potrzeb. Dziękuję za poparcie, którego mi Państwo udzieliliście w tamtych dniach. W żadnej z gmin powiatu otwockiego nie zdobyłem tak ogromnego poparcia jak u Was.

Dziękuję za niedzielne spotkanie, na którym miałem okazję porozmawiać o wartościach chrześcijańskich (a w zasadzie ich braku) w prawodawstwie Parlamentu Europejskiego i pozycji Polski w europejskiej ekonomii ekologicznej. 

Wierzę, że gdy będę odwiedzał Wasz „zielony zakątek”, Państwa rady i wsparcie będą dla mnie nadal pomocą w wykonywaniu obowiązków polskiego posła do Parlamentu Europejskiego.

Życzę też Państwu dobrych wyborów do Rady Waszej Gminy. Jestem przekonany, że Pan Stefan Traczyk, dzięki swemu doświadczeniu i konsekwencji w działaniu, może nadal dobrze kierować sprawami Celestynowa. Zachęcam Państwa do udzielenia mu poparcia w wyborach na wójta Gminy!

  

Marek Jurek

 Poseł do Parlamentu Europejskiego

Marszałek Sejmu RP w latach 2005 - 2007

◄ Wróć do poprzedniej strony