napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

22
02

Jak nieoficjalnie wiadomo Adam Malarz zeznał wczoraj przed sądem, że artykuł o stawkach za wodę i ścieki do zeszytu Inicjatywy Mieszkańców Gminy Celestynów napisał mieszkaniec naszej gminy - Adam Malarz.

W tabelkach pracowicie zestawił wartości zmian procentowych, z których nic moim zdaniem nie wynika. Z podsumowania wynika zaś, że mimo rosnących opłat za ścieki jakie narzuca nam Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, to Wójt jest im winien. Niedobry Wójt, mimo narzucanych naszej gminie podwyżek dyktowanych prze monopolistę postarał się stawki obniżyć. Ale to oczywiście też źle. Cóż jak się chce, to wszystko można zinterpretować na niekorzyść swojego adwersarza ... Tym bardziej, że i tak są gminy, w których płaci się więcej.

Adam Malarz zna się na ściekach, choć nie jest członkiem Inicjatywy Mieszkańców Gminy Celestynów. Jak zeznawał wczoraj przed sądem a do stowarzyszenia należy około 20 osób. Prawdopodobnie Inicjatywa nie jest stowarzyszeniem formalnym i należy do niej również Pan Henio.  

 

Mariusz Okrzeja

 

◄ Wróć do poprzedniej strony