napisz do nas: cis@cis-celestynow.org

Witaj na naszym blogu

09
12

Czas na podsumowanie kampanii wyborczej. Strategii obranej przez zwolenników dzisiejszego wójta mimo mych szczerych chęci, a ich deklaracji czystą nazwać nie potrafię. Kilkadziesiąt moich zerwanych i zniszczonych banerów, paszkwile i obraźliwe teksty pod moim adresem i dziwne grupy krążące po gminie nocami samochodem na praskich numerach, to były główne narzędzia walki kampanijnej moich adwersarzy. Czyżby oponenci nie wierzyli, że nowy kandydat obroni się tylko swoją koncepcją i programem, skoro zastosowali tyle dodatkowych „środków pomocniczych”?

Na łamach „Ostrza! Niezależnego blogu samorządowego Gminy Celestynów” wzywano do gry fair i nieniszczenia plakatów i banerów. Te apele jak widać miały dotyczyć chyba tylko Traczyka. Nachalną, nieczystą grą oraz prowokacjami kierowali się spin doktorzy kampanii wyborczej mojego głównego rywala w walce o fotel wójta. Krętymi ścieżkami prowadził Pan mych oponentów. Jak w obliczu tak prowadzonej kampanii ma wyglądać przyszłość naszej gminy? Jestem jako mieszkaniec tej gminy głeboko zaniepokojony tym faktem.

 

 

Jeszcze raz składam gorące podziękowania wszystkim, którzy mnie wspierali i tym mieszkańcom, którzy oddali na mnie swój głos. Państwa poparcie jest dla mnie szczególnie ważne ponieważ w trosce o dalsze losy gminy i jej rozwój, będę nadal aktywnie uczestniczył w jej życiu.

◄ Wróć do poprzedniej strony